O nas

Firma Moc Atrakcji zajmuje się sprzedażą i wynajmem urządzeń rekreacyjnych.Już od 10 lat działamy na rynku w branży eventowej. Konsekwentnie i w przemyślany sposób dążymy do satysfakcji i zadowolenia naszego klienta. 

 Naszą misją jest pomoc w urzeczywistnianiu marzeń Państwa gości i klientów. W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment urządzeń, które  z pewnością urozmaicą każdą imprezę i sprawią, że stanie się ona wyjątkowa. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo atrakcje takie jak dmuchańce dla dzieci i dla dorosłych, symulatory, atrakcje mechaniczne typu gokarty, samochody terenowe, quady, segwaye, które znaleźć można na naszej stronie.

Tworzymy także scenografię eventowo-konferencyjną tak, aby każde organizowane przez nas wydarzenie było oryginalne i niepowtarzalne, a Państwa goście mogli na długo zapamiętać taki event, dlatego z myślą o scenografii konferencyjnej oferujemy, mównice multimedialną, postery ledowe, recepcję multimedialną, telewizory plazmowe, monitory dotykowe, monitory bezszwowe czy olbrzymie ekrany ledowe.

Zachęcamy gorąco do bliższego zapoznania się z pełną ofertą firmy. Gwarantujemy pełne wsparcie techniczne oraz duże doświadczenie eventowe.


Zapraszamy do współpracy!